Založ si blog

Mne už je to jedno

Ak má byť 3. svetová vojna, nech je. Žiadam NATO, aby:

  1. vyhlásilo vojnu Teroristickej Federácii.
  2. zbombardovalo Kremeľ, Moskvu, Skt. Petersburg, Novosibirsk, Omsk, Ufu, Jekaterinburg, skrátka všetky teroristické mestá.
  3. zničilo každý jeden teroristický tank, každé jedno teroristické lietadlo a každú jednu teroristickú loď.
  4. agentov, čiže štátnych príšlušníkov Teroristickej Federácie pokúšajúcich sa preniknúť na naše územie uväzniť a naložiť s nimi rovnako, ako teroristi nakladajú s občanmi Ukrajiny, USA, GB…
  5. počkať si do 17.00, kým sa v obchodných centrách zhromaždí najviac ľudí za celý deň, a ešte pekne na najteplejší deň v roku, nech ich je tam naozaj najviac za celý rok, a potom im tam hodiť poriadne silnú bombu.
  6. Na Kremeľ zhodiť 100.000 ton munície tak, aby ho nikdy ani v budúcnosti neboli schopní zreštaurovať ani mimozemšťania ani z atómov, ktoré z neho nesmú zostať. Zvyšky pozbierať a vypáliť smerom na Slnko.
  7. OSN musí prijať deklaráciu, ktorou sa navždy na celom svete zakáže symbolika, vlajky, hymny, reč, obrazy, literatúra, tlač, skrátka všetko čo akýmkoľvek spôsobom pochádzalo z Teroristickej Federácie.
  8. Vyobrazovanie symboliky Teroristickej Federácie musí byť trestným činom vo všetkých štátoch sveta podobne ako je to s vyobrazovaním symboliky Nacistickej Ríše.
  9. Putina treba extrahovať živého, následne jeho mozog vedecky a geneticky skúmať, aby sa zabezpečilo, že už nikdy a nikde na svete sa nenarodí dieťa, ktoré bude mať jeho genetické predispozície. Do tohto vedeckého výskumu kľudne naliať všetky percentá svetového HDP.
  10. Z územia bývalej Teroristickej Federácie vyhlásiť prísne stráženú Neutrálnu Neobývanú Zónu, a to až do konca sveta.

Kvalita sa neodpúšťa

04.06.2022

V štátnom znaku nám tróni kríž na trojvrší, ale mala by tam byť skôr hyena. Toto zvieratko by najlepšie charakterizovalo genius loci, ktorý sa samozrejme prenáša aj na našich politických reprezentantov. Veď človek je na obraz boží a politik je na obraz občana. Začnime tým najjednoduchším. Keď ste súkromný podnikateľ, ktorého cieľom je zisk, tak sa správate presne [...]

Máme tu poriadne výbušnú zmes

25.05.2022

Po viac ako desaťročí relatívnej cenovej stability úplne zrazu a prudko vyskočil parabolický nárast cien ako zo zlého halucinogénneho sna. Ceny energií (predovšetkým elektrickej energie) vzrástli za pár mesiacov viac ako desaťnásobne (viď graf). Nikde sa však nedočítate ani zmienku o príčine. Novinári papuškujú niečo o vojne na Ukrajine, čo len potvrdzuje, že [...]

Putin je chyba v Matrixe

12.04.2022

Na začiatku je vždy korupcia. Toto je vždy a všade rovnaké. Rovnaké vzorce, rovnaké postupy, rovnaké reči a politické ťahy. Rozdiely vznikajú až v pokračovaní. Jedinou premennou v tomto vzorci je ochota spoločnosti tolerovať korupciu a následne nevyhnutné oslabovanie štátu. Práve táto ochota rozhoduje o tom, kde nastane stopka (Slovensko), a kde naopak ďalšia [...]

náboje, zbraň, poprava

Po streľbe v Malmö sú dvaja zranení, zadržali tínedžera

19.08.2022 20:50

Dvaja ľudia utrpeli v piatok zranenia po streľbe v nákupnom centre Emporia v juhošvédskom meste Malmö.

Igor Matovič

Rokovanie o platoch lekárov sa vyostrilo: Na Matovičovu ponuku reagujú 3500 výpoveďami

19.08.2022 17:10, aktualizované: 18:54

Šéf lekárskych odborárov Peter Visolajský po ukončení rokovaní na Úrade vlády vyhlásil, že iná možnosť ako hromadné výpovede lekárov neexistuje.

Vatikán / Socha /

Klimatickí aktivisti sa prilepili k soche Laokoóna vo Vatikánskych múzeách

19.08.2022 16:46

Aktivisti zo skupiny "Ultima Generazione" (Posledná generácia) takto vyjadrili nesúhlas s využívaním fosílnych palív.

Charkov

Deň, keď v Charkove zabili sedemnásť ľudí

19.08.2022 16:27

Hrozný deň, výbuchy, požiare, trosky, spod ktorých sa ľudia nevedia dostať. Pretože sú hluchonemí, nepočujú záchranárov a nereagujú.

masvatko63

Blog

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 33232x
Priemerná čítanosť článkov: 2215x

Autor blogu

Kategórie