Založ si blog

Mne už je to jedno

Ak má byť 3. svetová vojna, nech je. Žiadam NATO, aby:

  1. vyhlásilo vojnu Teroristickej Federácii.
  2. zbombardovalo Kremeľ, Moskvu, Skt. Petersburg, Novosibirsk, Omsk, Ufu, Jekaterinburg, skrátka všetky teroristické mestá.
  3. zničilo každý jeden teroristický tank, každé jedno teroristické lietadlo a každú jednu teroristickú loď.
  4. agentov, čiže štátnych príšlušníkov Teroristickej Federácie pokúšajúcich sa preniknúť na naše územie uväzniť a naložiť s nimi rovnako, ako teroristi nakladajú s občanmi Ukrajiny, USA, GB…
  5. počkať si do 17.00, kým sa v obchodných centrách zhromaždí najviac ľudí za celý deň, a ešte pekne na najteplejší deň v roku, nech ich je tam naozaj najviac za celý rok, a potom im tam hodiť poriadne silnú bombu.
  6. Na Kremeľ zhodiť 100.000 ton munície tak, aby ho nikdy ani v budúcnosti neboli schopní zreštaurovať ani mimozemšťania ani z atómov, ktoré z neho nesmú zostať. Zvyšky pozbierať a vypáliť smerom na Slnko.
  7. OSN musí prijať deklaráciu, ktorou sa navždy na celom svete zakáže symbolika, vlajky, hymny, reč, obrazy, literatúra, tlač, skrátka všetko čo akýmkoľvek spôsobom pochádzalo z Teroristickej Federácie.
  8. Vyobrazovanie symboliky Teroristickej Federácie musí byť trestným činom vo všetkých štátoch sveta podobne ako je to s vyobrazovaním symboliky Nacistickej Ríše.
  9. Putina treba extrahovať živého, následne jeho mozog vedecky a geneticky skúmať, aby sa zabezpečilo, že už nikdy a nikde na svete sa nenarodí dieťa, ktoré bude mať jeho genetické predispozície. Do tohto vedeckého výskumu kľudne naliať všetky percentá svetového HDP.
  10. Z územia bývalej Teroristickej Federácie vyhlásiť prísne stráženú Neutrálnu Neobývanú Zónu, a to až do konca sveta.

Uvedomujete si, o čo sa tu hrá?

16.11.2022

Podľa aktuálne známych informácií dopadla na územie členského štátu NATO raketa ruskej výroby. V hre je teda veľmi veľa, a dúfam, že si to páni politici uvedomujú.

Ukrajina nemôže vyhrať

13.11.2022

Šesť bodov, prečo Ukrajina vojnu nikdy nevyhrá: Na rozdiel od Ukrajiny, Rusko má neobmedzené ľudské zdroje. Za každého padnutého Rusa môžu na front poslať 10 Rusov, za každých 10 príde 100, za každých 100 príde tisíc a za každých 100.000 príde milión. Na rozdiel od Ukrajiny, Rusko má stály zdroj neobmedzených príjmov. Ropa, plyn a fosílne palivá budú do sveta [...]

Ani táto práca nie je ľahká

11.11.2022

Mohlo by sa zdať, že internetoví konšpirátori a influenceri si žijú na vysokej nohe a ani sa pri tom nenadrú. Aj táto práca má však veľa úskalí, a číha na nich aj jedna začiatočnícka pasca.

vodič, nehoda, banská bystrica

Vodič pri úteku pred políciou zrazil v Banskej Bystrici troch chodcov

27.01.2023 17:10

Vodič nerešpektoval výzvu polície na zastavenie.

Branislav Gröhling

Pokutovanie neospravedlnených hodín považuje Gröhling za nešťastné riešenie

27.01.2023 16:49

Takzvané „krúžkovné" hnutia OĽaNO zavádza pre mestá a obce povinnosť pokutovať rodičov za 15 neospravedlnených hodín dieťaťa v mesiaci.

Holokaust / Rozette Katsová /

Scholz poukázal na historickú zodpovednosť Nemecka za holokaust

27.01.2023 15:35

"Nezabudli sme na utrpenie šiestich miliónov zavraždených Židov a ani na utrpenie tých, ktorí prežili," uviedol nemecký kancelár v deň pamiatky obetí holokaustu.

počasie, teplo, sanitka, ambulancia, urgentný príjem, nemocnica

Vláda pomôže ambulantnému sektoru 283 miliónmi. Nové poplatky sa nezavedú

27.01.2023 15:20, aktualizované: 16:44

Zdroje sa rozdelia rovnomerne medzi segment všeobecnej ambulantnej starostlivosti a špecializovanej ambulantnej starostlivosti.

masvatko63

Blog

Štatistiky blogu

Počet článkov: 29
Celková čítanosť: 58884x
Priemerná čítanosť článkov: 2030x

Autor blogu

Kategórie