Založ si blog

Mne už je to jedno

Ak má byť 3. svetová vojna, nech je. Žiadam NATO, aby:

 1. vyhlásilo vojnu Teroristickej Federácii.
 2. zbombardovalo Kremeľ, Moskvu, Skt. Petersburg, Novosibirsk, Omsk, Ufu, Jekaterinburg, skrátka všetky teroristické mestá.
 3. zničilo každý jeden teroristický tank, každé jedno teroristické lietadlo a každú jednu teroristickú loď.
 4. agentov, čiže štátnych príšlušníkov Teroristickej Federácie pokúšajúcich sa preniknúť na naše územie uväzniť a naložiť s nimi rovnako, ako teroristi nakladajú s občanmi Ukrajiny, USA, GB…
 5. počkať si do 17.00, kým sa v obchodných centrách zhromaždí najviac ľudí za celý deň, a ešte pekne na najteplejší deň v roku, nech ich je tam naozaj najviac za celý rok, a potom im tam hodiť poriadne silnú bombu.
 6. Na Kremeľ zhodiť 100.000 ton munície tak, aby ho nikdy ani v budúcnosti neboli schopní zreštaurovať ani mimozemšťania ani z atómov, ktoré z neho nesmú zostať. Zvyšky pozbierať a vypáliť smerom na Slnko.
 7. OSN musí prijať deklaráciu, ktorou sa navždy na celom svete zakáže symbolika, vlajky, hymny, reč, obrazy, literatúra, tlač, skrátka všetko čo akýmkoľvek spôsobom pochádzalo z Teroristickej Federácie.
 8. Vyobrazovanie symboliky Teroristickej Federácie musí byť trestným činom vo všetkých štátoch sveta podobne ako je to s vyobrazovaním symboliky Nacistickej Ríše.
 9. Putina treba extrahovať živého, následne jeho mozog vedecky a geneticky skúmať, aby sa zabezpečilo, že už nikdy a nikde na svete sa nenarodí dieťa, ktoré bude mať jeho genetické predispozície. Do tohto vedeckého výskumu kľudne naliať všetky percentá svetového HDP.
 10. Z územia bývalej Teroristickej Federácie vyhlásiť prísne stráženú Neutrálnu Neobývanú Zónu, a to až do konca sveta.

Sme príliš mäkkí

29.09.2022

Tak tu máme ďalší teroristický útok na území Európy. Všimli ste si, že sa závažnosť neustále stupňuje? Plynovody Nord Stream boli už od začiatku vysoko zraniteľné a už pri projekcii sa vedelo že na ich odstavenie bude stačiť jeden potápač. Doteraz sa však nenašiel nikto, kto by mal záujem na ich odstavení alebo by bol jeho záujem väčší, než riziká s tým [...]

Dúfam, že nás nikto nepozoruje

23.09.2022

V starej indickej múdrosti sa hovorí, že keď umiera anjel, vedia o tom iba jeho najbližší, ale keď umiera diabol, je hore nohami celý svet. Je možné, že svetielka sprevádzajúce politickú smrť jedného pozemšťana bude vidno aj z Neptúnu, ale o tom nech sa hádajú špecialisti. Mňa zaujíma história a poučenia z nej. Kto sa zaujímal o „špeciálnu etnickú [...]

Zdanlivo bezvýznamné divadlo

26.08.2022

„Volič je ho.no, volič nevie absolútne nič,“ povedal kedysi na legendárnej nahrávke najmocnejší muž Slovenska. Iste, pokiaľ patríte k niekoľkým percentám vyvolených, obdarených schopnosťou samostatného, a kritického myslenia, tak sa oprávnene pýtate, prečo sú „referendové“ otázky zámerne sporné a napadnuteľné. Lenže ani to ešte nie je [...]

Igor Matovič / Eduard Heger /

Heger: Odvolanie Matoviča by sa vôbec nemalo konať

01.10.2022 15:33

Parlament by sa mal podľa slov premiéra najskôr sústrediť na riešenie skutočných problémov Slovenska a až potom by mali prísť na rad politické bitky.

Rusko, Putin, Ukrajina, anexia, vojna

Ruský raper Walkie spáchal samovraždu, aby sa vyhol povolaniu do bojov na Ukrajine

01.10.2022 14:47

Raper svojim fanúšikom v rozlúčkovom videu odkázal: "Nedokážem a nechcem svoju dušu zaťažiť hriechom vraždy. Nie som pripravený zabíjať za žiadne ideály."

raketa, Rusko

Washington Post: Sme dva či tri kroky od jadrovej vojny

01.10.2022 14:00

Rusko kradne ukrajinské územie a ešte sa aj vyhráža atómovou vojnou.

veľvyslanectvo Ruskej federácie

Pred ruskou ambasádou v Bratislave protestovali proti anexii ukrajinských území

01.10.2022 13:41

Organizátori protestu z iniciatívy Mier Ukrajine vyzvali krajiny demokratického sveta, aby zrýchlili pomoc Ukrajine.

masvatko63

Blog

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 38873x
Priemerná čítanosť článkov: 2160x

Autor blogu

Kategórie